DERECELERİMİZ

ABB EGO SPOR 2018- 2019 YILI DERECELERİMİZ

TAEKWONDO

Avrupa Para Taekwondo Şampiyonası 2019;

Avrupa Şampiyonluğu Mahmut BOZTEKE- 61 kg

Üçüncülük Gamze GÜRDAL- 44 kg.

Üçüncülük Fatih ÇELİK- 75 kg

3 sporcumuz ile 2020 Tokio Olimpiyatları Katılım Hakkı

 

BOKS 2018- 2019;

Türkiye Boks Gruplar Şampiyonluğu& Ankara Şampiyonluğu Sıtkı IŞIK- 69 kg

Üst Minikler Türkiye Şampiyonluğu& Avrupa Üçüncülüğü& Ankara Şampiyonluğu Filiz IŞIK- 42 kg

Alt Minikler Türkiye Şampiyonluğu& Üst Minikler Ankara Şampiyonluğu Can Polat UĞUR- 63 kg

Yıldız Ankara Şampiyonluğu Ali GÜL- 60 kg

Alt Minikler Ankara Şampiyonluğu Mehmet Akif FIÇICI- 34 kg

Alt Minikler Ankara Şampiyonluğu Yağız ÖZDEMİR- 34 kg

Yıldızlar Ankara Şampiyonluğu Malik AHMET- 80 kg

Üst Minik Ankara Şampiyonluğu Yasin AHMET- 44 kg

Ankara Alt Minikler İkinciliği Furkan FIÇICI- 42 kg

 

               BİLEK GÜREŞİ 2019

Dünya Bilek Güreşi Şampiyonluğu

Hüseyin TUNCEL Sağ Kol Dünya Şampiyonluğu& Sol Kol Dünya Üçüncülüğü& Sağ Kol Avrupa İkinciliği

Avrupa Şampiyonluğu Sol Kol Engin ERDOĞAN

Ankara İl Bilek Güreşi Müsabakaları

Sağ Sol Kol Birinciliği Gül GÜRLER- 45 kg

Sağ Sol Kol İkinciliği Beyza KÖMÜRCÜ- 45 kg

Sağ Kol Birinciliği- Sol Kol İkinciliği Aleyna ALP- 60 kg

Sağ Sol Kol Birinciliği Deniz TAN- 70 kg

Sağ Sol Kol İkinciliği Mahsun GÜNEŞ- 90 kg

Sağ Kol Üçüncülüğü Muhammed Hamza EREN- 45 kg

Sağ Sol Kol Birinciliği Baran Can Morkoç- 85 kg

 

                BOCCE& VOLO& PETANG

Uluslar arası Açık Open Bocce Volo Petang Turnuvası

Necla Şahin 2018 Dünya Şampiyonluğu Volo

Necla Şahin 2018 Türkiye Şampiyonluğu Volo

Burak Altay 2018 Türkiye Şampiyonluğu Volo

Burak Altay 2018 Ümitle Dünya Üçüncüsü Volo

Leyla Şahin 2018 Türkiye Üçüncüsü Petank

Cansu Nur Işıldak 2018 Türkiye İkincisi Petank

2019 İkinci Lig Şampiyonluğu

Necla Şahin 2019 Çiftlerde Türkiye Şampiyonluğu Volo

Necla Şahin 2019 Türkiye İkincisi Volo

Necla Şahin 2019 Uluslar Arası Open Şampiyonu Volo

Burak Altay 2019 Uluslar arası Open Şampiyonu

Burak Altay 2019 Türkiye Şampiyonluğu Volo

Burak Altay 2019 Dünya Üçüncüsü Volo

Leyla Şahin 2019 Uluslar Arası Türkiye İkincisi Petank

Cansu Nur Işıldak 2019 Türkiye İkincisi Petank

                DART

2019- 2020 sezonu 1.ve 2. Ayak Dart Türkiye Şampiyonası

Büyük Bayanlar Üçüncülüğü Başak Sıla IŞIK

Genç Erkekler İkinciliği Eren CENGİZ

Genç Erkekler Üçüncülüğü Sırrıhan ÇALIŞIR

Yıldız Erkeler Üçüncülüğü Taha AYDIN

Büyükler Dünya Şampiyonası Erdem Bütüner temsilci- Romanya

 

KARATE

Türkiye Büyükler Karate Şampiyonası 2017 Üçüncülük Emre Vefa GÖKTAŞ

Balkan Karate Şampiyonası 2017

Birincilik Emre Vefa GÖKTAŞ

Birincilik Enes ÖZDEMİR

Üçüncülük Emre Vefa GÖKTAŞ

Open Lasco Şampiyonası 2017

Birincilik Cengizhan KOCA

 

Uluslar Arası Bogaziçi Karate Şampiyonası 2017

Birincilik Enes ÖZDEMİR

Birincilik Damla PELİT

Birincilik Furkan KAYNAR

İkincilik Furkan KAYALI

Balkan Karate Şampiyonası 2017 Takım İkinciliği

Avrupa Karate Şampiyonası 2018 İkincilik Emre Vefa GÖKTAŞ

Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası 2018 Birincilik İrem ÇELİK

Uluslar Arası Boğaziçi Karate Turnuvası 2018 Birincilik Enes ÖZDEMİR

Büyükler Avrupa Şampiyonası 2018 Üçüncülük Emre Vefa GÖKTAŞ

K1 Gençlik Ligi 2018 Birincilik Furkan KAYNAR

 

Uluslar Arası Boğaziçi Karate Şampiyonası 2019

Birincilik Eray KARABOĞA

Birincilik Furkan KAYALI

Birincilik Ahmet BEKAR

Üçüncülük Hira Libaz AYKAÇ

Üçüncülük Alper GÜRSAÇ

 

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası 2019

Birincilik Damla PELİT

Birincilik Ayişegül TÜFEKÇİ

İkincilik Tuğçe Hilal NAZLICAN

Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası 2019

İkincilik Furkan KAYALI

İkincilik Ahmet BEKAR

İkincilik Eray KARABOĞA

 

Turkish Open Grand Prix Karate Şampiyonası Eylül 2019

Genç Bayan Takım Birincilik

İkincilik Damla PELİT

Üçüncülük Eray KARABOĞA

Üçüncülük Melih Utku AYDIN

Erkek Takım Üçüncülük

 

Cumhuriyet Kupası İller Arası Karate Şampiyonası 2019

Birincilik Murat ÖNAL

Birincilik Damla PELİT

Birincilik Furkan KAYALI

Birincilik İrem BAY

İkincilik Can DEMİR

İkincilik Ahmet BEKAR

İkincilik Nazlıcan TÜFEKÇİ

 

JUDO

Antalya Büyükler Türkiye Şampiyonası 2018

Üçüncülük Seyit EREL- 66 kg

Üçüncülük İlhami GENÇ- 90 kg

İkincilik Emrullah UÇAR- 100 kg

Üçüncülük Ayşegül YILDIRIM- 57 kg

Üçüncülük Merve TOPOĞLU- 70 kg

 

Samsun Ümitler Türkiye Şampiyonası 2019

Birincilik Berat BAHADIR- 55 kg

Birincilik Cemata DEMİRTAŞ- 81 kg

Üçüncülük İsmail ÜNAL- 81 kg

 

Ankara Gençler Türkiye Şampiyonası 2019

Birincilik Zeliha CİNCİ- 52 KG

Birincilik Merve TOPOĞLU- 70 kg

Birincilik Emrullah UÇAR- 100 kg

 

Karaman Görme Engelliler Türkiye Şampiyonası 2019

Birincilik İbrahim BÖLÜKBAŞI- 90 kg

İkincilik Nermin KARLI- 52 kg

 

Yunanistan Gençler Avrupa Kupası 2019

İkincilik Zeliha CİNCİ- 52 kg

Üçüncülük Emrullah UÇAR- 100 kg

 

Portekiz Ümitler Avrupa Kupası 2019

Birincilik Berat BAHADIR- 55 kg

Üçüncülük Cemata DEMİRTAŞ- 81 kg

 

İzmir Minikler Türkiye Şampiyonası 2019

Birincilik Tuana GÜLENAY- 48 kg

Birincilik Nisanur SERİN- 57 kg

 

KICKBOKS

Light Contact Türkiye Open 3. Türkiye Şampiyonası Üçüncülüğü Oğuz ALTAY- 84 kg

Uluslar arası Şampiyona Birinciliği, Open Türkiye 3. Türkiye Şampiyonası İkinciliği Aygün GENÇAY- 94 kg

 

HENTBOL

15 Temmuz Özel Turnuva Birinciliği

Amatör Sporlar Haftası Şampiyonluğu

Hentbol Bayanlar 2. Ligi ve diğer kategorilerde namağlup devam edilmektedir.

 

GÜREŞ- 2019

İşitme Engelli Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa Dördüncülüğü Ahmet TALHA

İşitme Engelli Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonluğu Bayram AKSU

İşitme Engelliler Serbest Güreş Avrupa Şampiyonası Üçüncülüğü Sebahattin GÖZEL

İşitme Engelli Grekoromen Güreş Avrupa Üçüncülüğü Berkant AKDEMİR

Grekoromen Güreş Türkiye Üçüncülüğü Mehmet Can DAŞDEMİR

İşitme Engelliler Serbest Güreş Avrupa Şampiyonu Onur ARI

Büyükler Grokoromen Türkiye Üçüncülüğü Yakup YERLİKAYA

 

BADMINTON

17 Yaş Altı Türkiye Badminton Ranking Şampiyonası 2019
2 Altın, 3 Bronz Madalya
Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabakaları 2019
Kızlarda Türkiye Üçüncülüğü
19 Yaş Altı Türkiye Badminton Ranking Şampiyonası 2019
1 Bronz Madalya
15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2019
3 Altın Madalya, Kulüp ve Antrenör Sıralaması Birincilik
17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2019
2 Altın, 3 Bronz Madalya, Kulüp ve Antrenör Sıralaması Birincilik

15 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonası Milli Takım Seçmesi 2018

15 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonası

Büyükler Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

Serdar Koca-Serhat Salım (Çift Erkekler 1.) Bursalı Transferler

Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabakaları 2018

Kızlarda Türkiye İkinciliği

17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

2 Bronz Madalya, Takım İkinciliği

19 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

1 Bronz Madalya

15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

2 Altın, 2 Gümüş, 3 Bronz; Takım 1, Antrenör 1

13 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

1 Altın, 1 Gümüş, 4 Bronz; Takım 1, Antrenör 1

11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası 2018

1 Altın, 2 Gümüş, 1 Bronz; Takım 2, Antrenör 2,

2018 ANTRENÖR SIRALAMASI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

 

İşitme Engelliler Badminton

2018- 2019 Kulüpler Türkiye Şampiyonası Birincilik Doğan ALTUN

2018 Avrupa Şampiyonası Birincilik Çift Erkek Üçüncülük Karışık Çift Birincilik Tek Erkek Ali Osman KARAKAYA

2018 Türkiye Şampiyonası İkincilik Genç Kız Tek Bayan İlayda AÇIKEL

Çift Bayan 2019 İkincilik Pelin ŞAHİN

JIMNASTIK

Bölgesel Kros Ligi Elemeleri U 18 Takım Şampiyonluğu

Birincilik Berk TEKELİ

Üçüncülük Beytullah KAYA